انان كه گذر كردند از گذر گاه سخت...
پنجشنبه 13 اسفند 1394 ساعت 23:22 | نوشته ‌شده به دست مرتضی غلامی | ( نظرات )
بنام قدرت مطلق
جلسه یازدهم از دوره نهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی ایمان روزهای پنجشنبه ویژه آقایان مسافر و همسفران مورخه 94/12/13 با نگهبانی آقای کیان متولیان و با استادی آقای حمید محبت و با دبیری آقای حمید راوشی و با دستور جلسه لژیون در داخل و خارج از کنگره رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود. در ضمن سومین سالگرد رهایی آقای حسین گورنگی رهجوی آقای حمید محبت را با شادی و سرور جشن گرفتیم.
سخنان استاد:
هر زمان که به عنوان استاد جلسه انتخاب میشوم حیفم می آید که فقط در مورد همان دستور جلسه صحبت کنم چون تمام دستور جلسات هفتگی به همدیگر مربوط هستند.


در یکی از همایش ها که در دانشگاه علوم پزشکی اجرا شد اعضاء کنگره 60 هم دعوت بودند و بچه های کنگره همه با پیراهن سفید در آن جمع شرکت کرده بودند، در سالنی که ما بودیم یک آقای دکتر در حال طرح مسئله خود بود و در صحبت هایش عنوان کرد که این آقایان پیراهن سفید همانهایی هستند که با شربت متادون مواد را کنار میگذارند. در همان لحظه من جلو رفتم و تذکر دادم که این مطلبی که مطرح کردند اشتباه است و ما با شربت متادون سر و کار نداریم. منظورم از طرح این مطلب به دست آوردن جسارتی بود که در کنگره درون من بوجود آمده بود و تمام این یادگیریها و آموزشها اثرات بودن من در لژیون و در کنگره است.
راهنمای من در گذشته و در زمان مصرف مواد مخدر یک کارتن خواب شیک بوده و در آن زمان آقای مهندس در زیر پله آکادمی یک جای خواب برای یک روز در هفته به او داده بود تا شب را در آنجا سپری کند. همین آدم کارتن خواب با آموزشهایی که در کنگره و در لژیون گرفت به جایی رسید که همگام و در حد و اندازه تحصیل کرده ها اطلاعات دارد و صحبت می کند. تمام این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که ما قبل از شروع جلسات در سالن حضور داشته باشیم و از مطالب و صحبت های اساتید و اعضاء در جلسات و لژیون استفاده کنیم.
زمانی که ما در لژیون حضور پیدا می کنیم انرژی بسیاری دریافت می کنیم، اصل ایجاد کنگره از طبیعت گرفته شده است و اتفاقی که در لژیون رخ میدهد نیز شبیه اتفاقی است که در طبیعت رخ میدهد که به آن اتفاق سینرژی و یا هم افزایی گفته می شود. وقتی که چند عنصر و چند عامل در کنار هم و در ارتباط با هم باشند از این ارتباط یک سینرژی بوجود می آید که باعث همان گرفتن انرژی در ما می شود و ما این انرژی را با حضور در لژیون دریافت میکنیم.
هر شخصی در کنگره خودش باید کاوشگر باشد و خودش خواسته قوی برای درمان داشته باشد و هر چند با اساتید در ارتباط باشد ولی اگر خودش نخواهد و سعی نکند به جایی نخواهد رسید.
لژیون در کنگره مانند خانواده در اجتماع می باشد و در یک لژیون خوب تمام افراد دلشان برای همدیگر می تپد و در همه حال جویای احوال یکدیگر هستند و همین اتحاد افراد باعث حفظ لژیون می شود و افراد همان انرژِی را که با حضور در لژیون دریافت می کنند صرف حفظ آن لژیون می کنند. در پایان این روز قشنگ را به حسین عزیز و خانواده محترمش و تمام اعضاء کنگره 60 تبریک می گویم.صحبت های حسین:

شهر به یكباره طغیان دچار میگردد ، امّا نسیم آرام الله پس از چندی در تمامی آبادیها حاكم میشود و عظمت و سلامتی باز میآید و شما از آن بهره بیشتری میبرید. دوستان همه سلام میرسانند و از خداوند و نگهبانان شاكر هستند كه وصلها را انجام میدهند تا همهچیز در كائنات به رحمت الهی سیراب گردد. در مقر شما دوستان هرلحظه این روند و تكامل را با محبت حس مینمایند. آنانی كه مجذوب رحمت قدرت مطلق میشوند به ارتقاء میرسند ، آنانی كه فقط به سورچرانی مشغولند نصیبی ندارند ، میفهمی كه چه میگویم ، چهارپایانی كه به دنبال پاهای اضـــافی میگردند تا خود را محكم در زمین نگه دارند. امّا نمیدانند كه بدون دست و پا سر بر سجده الله بسیار آسان است. فقط تمنای دل میخواهد كه با آن فاصله بسیار دارند. مانند نابینایان در روز به دنبال شب میروند. آنكس كه باید بداند میداند و آن میكند كه حق میكند. دوستان دایرهوار دف بر دست به سماء مشغولند و نیایش حق تعالی را مینمایند.

جمعی از مستان از باده الهی . ..        

خدا را شکر می کنم که توانستم در این جایگاه قرار بگیرم. تا زمانی که خودم مصرف کننده نشده بودم نگاهم به اعتیاد گونه دیگری بود تا اینکه خودم اعتیاد را با تمام وجود درک و تجربه کردم. در زمانی که مصرف کننده بودم فکر می کردم که کسی متوجه اعتیاد من نیست. یک روز پدرم من را صدا کرد و گفت که اگر مواد مصرف می کنی این را بدان که تاوانش را پس خواهی داد و این مطلب در ذهن من بود تا زمانی که پدرم به شهادت رسید. بعد از مدتی به دنبال راهی برای ترک مواد بودم که با جایی آشنا شدم که با متادون افراد را ترک می دادند. در همان کلینیک به همسر من گفته بودند که ایشان مجبور هستند متادون را به عنوان یک مواد نگه دارنده تا آخر عمر مصرف کنند. متاسفانه در همان کلینیک من با شیشه آشنا شدم و شخصی به من گفت که اگر میخواهی ترک کنی با شیشه موفق خواهی شد. اما در مورد کنگره و آشنایی من با کنگره همسر من مدت 6 ماهی بود که به کنگره میرفت و من تغییراتی در رفتار ایشان میدیدم و تا روزی که آدرس آکادمی را به من داد و من به کنگره رفتم و مشاوره شدم و راهنما انتخاب کردم و وارد لژیون آقای محبت شدم ولی اصلا قبول نداشتم که درمانی اتفاق بیفتد و فقط به این خاطر به کنگره رفتم تا همسرم دست از سر من بردارد.
خدا را شکر می کنم که به کنگره آمدم و به این جایگاه رسیدم  و جا دارد که از راهنمای عزیزم تشکر کنم، از همسر مهربانم بسیار تشکر می کنم، از تمام اعضاء کنگره تشکر می کنم و از تمام داداش لژیونیهام متشکرم. از آقای جعفری ایجنت محترم شعبه ایمان تشکر می کنم و از همه بیشتر از جناب مهندس دژاکام ممنون و سپاس گذارم.آرزوی حسین: امیدوارم که علم کنگره در تمام دنیا و جهان گسترده شود و شاهد باز شدن شعبات کنگره در تمام نقاط جهان باشیم.تهیه گزارش و عکس از مسافر مرتضی

      
برچسب‌ها: کنگره، لژیون، انرژی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
کیان متولیان سه شنبه 18 اسفند 1394 13:54
تبریک فراوان به آقای گورنگی عزیز.
مسافر نادر فراهانی یکشنبه 16 اسفند 1394 11:52
تولد آقای گورنگی را خدمت آقای مهندس و همه اعضای کنگره 60 تبریک عرض میکنم .
حسین گورنگی شنبه 15 اسفند 1394 08:27
باسلام وضمن تشكر از تمامی عزیزانی كه در تولد این حقیر شركت نموده اند امیدوارم لایق این همه مهربانی شما خوبان باشم وتشكر ویژهاز مرتضی عزیز بابت تهیه گزارش
همسفر مطهره شنبه 15 اسفند 1394 03:31
سومین سال رهایی جناب کورنگی رو به خانواده بزرگ کنگره 60 تبریک میگم.تا باد چنین باد
مهدی جمعه 14 اسفند 1394 22:08
سلام خسته نباشید خدمت آقا مرتضی و نگهبان ودبیر و تولد سومین سال رهائی آقای حسین گورنگی را تبریک میگویم.
همسفر سمانه جمعه 14 اسفند 1394 21:36
خدا قوت خدمت استاد و نگهبان و دبیر ارجمند.
و سومین سال رهایی آقای گورنگی را صمیمانه تبریک می گویم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات