خلاصه سی دی میزبان از اقای مهندس دژاکام
یکشنبه 16 آبان 1395 ساعت 23:06 | نوشته ‌شده به دست گروه مرزبانی همسفران شعبه ایمان | ( نظرات )
به نام قدرت مطلق الله

رهبری انسان توسط عقل انجام می گیرد وعقل افساری است که ما را هدایت می کند و حاکم بر ماست.روح هم توسط عقل راهبری می شود. علم دانش در تمام ذرات هستی موجود است وانسان همواره به دنبال تجسس وتحقیق است .جهان فیزیکی به صورت خود گردان عمل می کند یعنی تمام نیروهایی که در آن فعالیت می کند برای خودش است وبا کمک این نیروها به حیات خود ادامه می دهد .
درست مثل کنگره ،کنگره برای فعالیت خود هیچ پول،نیرو ومتخصص از بیرون سیستم خود ندارد.

تمامی کارها توسط خود اعضا انجام می گیرد .تمام موجودات در هستی در حال کار کردن هستند وهیچ موجودی بی کار نیست .این موجودات هستند که باعث چرخش وجریان داشتن حیات می شوند وهیچ کدام مضر وبی مصرف نیستند در زمان ماعو در چین دستور داد که پرندگانی که به محصولات آسیب می زنند را بکشند. با این کار باعث شد تا دیگر گرده افشانی صورت نگیرد وهبچ محصولی بوجود نیاید.
این کار باعث ایجاد مشکلات عدیده ای شد.منظور این است که هیچ موجودی نیست که در سیستم خلقت مضر باشد.
در کنگره۶۰ ما از نیروهایی استفاده می کنیم که ارتقا دهنده باشند مثل کسی که در بی تعادلی به تعادل رسیده باشد .در تمام مسایل ما با خود تنها هستیم ودر مسایل پیش رونده باید تفکر کنیم  وبار مسولیت بر عهده خودمان است .در کنگره هیچ زوری وجود ندارد وحتی اگر شاگردی به کنگره نیامد کسی حق ندارد به او زنگ بزند .در کل یا به کنگره نمی آیم واگر آمدیم باید منظم ومرتب وپایبند قوانین باشم.باید طوری از خود مراقبت کنیم که موجودات تک سلولی وموذی به ما آسیب نرسانند به عبارتی مورد سو استفاده قرار نگیریم به طور کلی موجودات تک سلولی به تنهایی نمی توانند کاری را انجام دهند وبرای ادامه فعالیت باید به میزبان متصل شوند .یعنی به عنوان میهمان در بدن جاندار دیگر برود وDNA خود را تحمیل کند تا بتواند خود را تکثیر کند .در مورد انسان منظور کسانی هستند که از طریق ما به اهداف خودمی رسند واز ما سو استفاده می کنند 
هر موجودی برای تخریب باید سه موضوع داشته باشد 1 موجود تک سلولی2 میزبان( صاحبخانه) 3 وسیله یا عامل
به طور مثال برای ورود ویروس به بدن عوامل زیادی مثل عدم رعایت بهداشت و...دخیل می باشند کنگره60مانند کوه است  کوهها امکانات وخواص زیادی دارند به طور مثال کوهها میخ های زمین هستند به عبارتی تعادل زمین را برقرار می کنند .تمام منابع آبی در کوهها ذخیره می شود و ما می توانیم از امکاناتش استفاده کنیم در کنگره هم باید از امکانات استفاده کنیم.ما باید مواظب باشیم گیاه خاردار که در کوه ها هست به ما آسیب نزند ویا خودمان گیاه خاردار نخوریم به طور مثال در کنگره باید مواظب وسایل شخصی خود باشیم تا مورد سو استفاده دیگران نشویم خود ما هم نباید برای دیگران مشکل درست کنیم.ما باید به صحبت های راهنمای خود گوش دهیم ، وبه آن عمل کنیم وبرای دیگران احترام قایل باشیم.تمام ما باید برنامه ریز زندگی خود باشیم وسعی وتلاش کنیم تا به هدف خود برسیم .در کنگره تمام کسانی که خدمت می کنند مانند راهنمایان، مرزبانان ،دیده بانان،ایجنت ها واسیستانت ها پیمان می بندند وباید طبق پیمان خود عمل کنند چرا که پیمان شکنی ضربه شدیدی به انسان می زند ومن به این اعتقاد کامل دارم .شاگردان برای کنگره هستند ودر دست ما امانت هستند تا به مقصد برسند . وما مالک وصاحب رهجونیستیم ،صاحب ومالک اصلی همه ما خداوند است.
گاهی اوقات ما می خواهیم شکافی در اندیشه افراد باز کنیم تا به بیداری و آگاهی برسند وما با هیچ کس دشمنی وخصومت نداریم وقصد ما تنبیه کردن نیست .اگر راهنما به کسی سقوط آزاد می دهد و می گوید: از روی cd بنویسید قصدش مردم آزاری واذیت نیست بلکه می خواهد در شخص بیداری حاصل شود تا به آگاهی برسد . ما در بعضی مواقع مانند آسیاب بادی هستیم یعنی اگر باد باشد حرکت می کنیم واگر راندمان کافی نداشته باشد مانند رانندگی کردن وکشاورزی.
در مورد اعتیاد هم همین طور است شخص گاها 10 سال است اعتیاد را ترک کرده اما هنوز مشکل دارد ومسله برایش حل نشده است .همه ما باید از نیروی نهفته درون خود استفاده کنیم واز تفکرات خود به عمل برسیم .تفکر خیلی مهم است .شاید برای بالا بردن باری به بالای ساختمان زحمت زیادی بکشیم ولی با یک تفکر کوچک می توانیم از آسانسور استفاده کنیم وبار خود را بالا ببریم.
ما باید در تمام مسایل دید 360 درجه ای داشته باشیم یعنی پیرامون خود را ارزیابی کنیم ویک طرفه موضوع را نبینیم بلکه به درون موضوعات تفکر کنیم وعلت ها را بیابیم .در کنگره 60 نیروها به کمک ما می آیند تا به درمان برسیم وشرطش این است که شخص خواسته داشته باشد .فاعل اصلی خود ما هستیم باید خیلی خوشحال باشیم که روش dst یا درمان تدریجی اعتیاد پیدا شد .هیچ تلاشی بی نتیجه نمی ماند مشروط بر اینکه مبدا ،مقصد آن دقیق وهدف آن مشخص باشد وقتی این طور باشد نقاط ضعف ومشکلات خود را می بینیم وبا مکانیزم خاصی آن را حل می کنیم.

تهیه وتنظیم: همسفر مریم

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم احمدی پنجشنبه 20 آبان 1395 17:44
خانم مریم موفق و پیروز باشید و پر از آرامش،،،خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic